שלישיה בדירות דיסקרטיות מדליקות

שלישיה בדירות דיסקרטיות מדליקות

איב החלה ללקק את גופה העירום של נועה, בעדינות, ברכות, משפתיה העליונות, עד שפתיה התחתונות בעוד נתי מכין את איברה הטעים והחלק של איב לחדירה ממושכת.

כעבור מספר דקות של חרמנות מתפרצת והכנה לבאות,נשמעת דפיקה בדלת…

"אני כבר באה…" אמרה איב וקמה מהמיטה.

"עכשיו תקבלי את מה שכל כך רצית…" אמר נתי לנועה הקשורה למיטה עירומה.

"פשש…זו הזונה ?" נכנסו שני גברים בסביבות גילאי השלושים המוקדמות לחדר החם המריח מסקס.

"מה זה ? מה קורה פה נתי ? מה זה צריך להיות ?" שאלה נועה.

"הגיע הזמן שתרגישי מה זה להיות שרמוטה אמיתית…" אמר נתי וסימן לאותם גברים להתקרב.

"אלו דור ושלומי,חברים שלי,הערב הם יעזרו לי לזיין אותך,ולהרגיש אחת ולתמיד מה זה להיות שרמוטה אמיתית." הציג נתי את חבריו.

"מממ…נראים טוב החברים שלך…" אמרה איב והחלה לגעת בשניהם ממש בדיוק כמו דירות דיסקרטיות .

לא עברו מספר דקות והאווירה התחממה…הכלים של שניהם היו עמוק בתוך הפה של איב והזין של נתי היה עמוק בתוך הפה של נועה, שהייתה המומה ממה שקורה סביבה.

"עכשיו אני אתיר לך את הקשרים,ותראי לנו כמה את טובה…" אמר נתי והתיר את קשריה של נועה.לשנייה היה אפשר לחוש את המתח באוויר,כאילו סכין תחתוך אותו בשניה אחת.

"אני רוצה אתכם !! בתוכי !! עכשיו !!" התפרצה נועה ומשכה את שלומי ודור אליה."תזיינו אותי,תזיינו לי את הפה !!" צעקה והחלה למצוץ את הכלים של שניהם בהנאה,בעוד נתי מלקק לה את הכוס הרטוב שלה ואיב ההמומה עומדת מהצד,נוגעת בעצמה ומסתכלת על הנעשה, בדיוק כמו נערות ליווי בתל אביב .

"רצית אותי שרמוטה,תקבל אותי שרמוטה,חתיכת זין !" צעקה נועה והחלה לנשק את דור,בעוד היא ממשיכה לאונן לשלומי ומרחיקה ממנה את נתי.

"תזיינו אותי,אני רוצה את שניכם בתוכי…תזיינו לי את כל החורים,אני הזונה שלכם !!" כמו פנתרה הסתערה נועה על הטרף הטרי,כאילו ידעה כבר איך לפעול ומה לעשות,כאילו אורגיה זה דבר שבשגרה אצלה.

"אני עוד אחשוב שעשית את זה בעבר…" אמר נתי ההמום זה ממש הזכיר לו נערות ליווי.

"אולי כן ואולי לא, עכשיו תשתוק חתיכת חרא, תן להם לעשות את העבודה במקומך, תזיין את איב, זה מה שאתה שווה, מה ששניכם שווים." צעקה נועה.