קשר עם תמיכה – דירות דיסקרטיות

קשר עם תמיכה - דירות דיסקרטיות

קשר עם תמיכה נחשב לאחד מסוגי הקשרים ההגיוניים ביותר הקיימים. בניגוד לקשרים אחרים, בקשר מסוג זה, כל אחד מהצדדים יודע בדיוק מה הוא מוכן לתת, בדיוק כפי שהוא יודע מראש, מה הוא מקבל מהקשר. מכיוון שכך, ברור, כי תיאום הציפיות הראשוני מהווה חלק בלתי נפרד מכל קשר עם תמיכה. זוהי הסיבה, גם, לכך, שלא רק בשלב התחילי, אלא גם בהמשך, התקשורת הכנה, הגלויה והפתוחה בין השוגר בייבי לשוגר דדי מהווה כורח המציאות. זוהי הדרך היחידה בה ניתן לתאם ציפיות שונות. למשל, קשר קצר או קשר ארוך טווח, קשר מונוגמי אקסקלוסיבי או קשר פתוח וכן הלאה. בניגוד לסטיגמה, בכל הנוגע לנושא קשר עם תמיכה, בעל הדעה אינו דווקא בעל הדעה, ולכן, מדובר בדו שיח, שבו, לכל אחד מהצדדים יש העדפות ורצונות משלו.

קשר עם תמיכה – ממש לא מה שחשבתם!

בשנים האחרונות, קשר עם תמיכה הפך לאחד מסוגי הקשרים המקובלים והנפוצים. קשה שלא לראות את האטרקטיביות בסוג של קשר שבו כל אחד מהצדדים מתנהל בכנות ובבהירות מוחלטת, הוא יודע מה הוא רוצה, הוא יודע מה הצד השני רוצה, והחשוב ביותר, שני הצדדים מסונכרנים ביניהם על הכוונות והרצונות שלהם. רק במקרים נדירים קשר עם תמיכה עשוי להפוך לקשר מסורתי, וזאת, כאמור, מאחר והוא מתנהל במסגרת הציפיות וההסכמות שבין הצדדים. זוהי הסיבה לכך שלסוג קשר זה ישנה הצלחה גדולה כל כך כשהוא מתנהל בין צעירות אטרקטיביות לבין גברים שלרשותם כסף לא מעט ובדרך כלל המפגשים מתבצעים באחת מיני דירות דיסקרטיות.

האם כל קשר עם תמיכה כולל סקס?

לא בהכרח!

כפי שכתבנו קודם, הכל נתון להסכמת שני הצדדים הספציפיים בקשר. ישנם קשרים מסוג זה שמתנהלים לאורך השנים, כששני הצדדים נהנים האחד מחברת השנייה בכל מקום אפשרי, חוץ מהמיטה. זוכרים שדיברנו בתחילה על תיאום הציפיות? ובכן, כאמור, מדובר בחלק חשוב מאין כמותו בכל קשר, ובעיקר בקשרים מהמבוססים על תמיכה כספית. אמנם, הסטיגמה בציבור הרחב מאז ומתמיד קישרה סקס עם כסף, אבל בקשר בוגר שבצידו תמיכה כספית, אין שום סיבה שלא תמצאו את התמהיל המדויק המתאים לכם, בלי שום תכתיבים או דעות קדומות מראש! קשר עם תמיכה יכול להוות הפתרון האולטימטיבי במצבים רבים, לכן, כדאי להתרחק ככל האפשר מדעות קדומות ולחשוב עליו בראש פתוח.