אירנה

אירנה

אחת החברות הכי טובות שלי בעולם היא יסמין, בעלת מכון ליווי בעיר בצפון הארץ. כמובן שהמכון לא מוחצן, אלא משולב בפאב מצליח בבעלותה, כשאחת הסיבות העיקריות לזה היא דיסקרטיות מוחלטת ושמירה על אותן נערות ליווי שלה.

יסמין היא אישה מרשימה בשנות החמישים לחייה, שראתה דבר או שניים ושכלה החריף הוא משהו שאי אפשר לעמוד בפניו. היא התחילה את דרכה כמעסה מעולה, אך אם השנים התקשתה לעשות המון עיסויים מדי יום.

היא יכולה להוציא סודות מאבן, ועצותיה ופתרונותיה תמיד במקום. בעקבות משבר הקורונה העולמי, מפעל הבגדים שברשותי נקלע לקשיים כלכליים ועמדתי חסר אונים מול הקריסה הכלכלית שחוויתי. החלטתי לעזוב הכל לכמה ימים ולנסוע לצפון לנשום. הייתי חייב לפגוש את יסמין, כי גם לזיין לא יכולתי.

חוויתי אימפוטנציה מהלחץ…התקשרתי אליה מהדרך ורק למשמע קולי היא כבר ידעה שאני בבעיה. החיבוק החם שקיבלתי ממנה כבר נסך בי תחושת רוגע, וחיכיתי שתתפנה  אלי בזמן שישבתי ליד הבר ונהניתי מהבירה. לידי התיישבה אירנה, אחת מאותן נערות ליווי של יסמין. בין הנשים הכי יפות, מדהימות, מהממות, מושכות וחכמות שפגשתי בכל ימי חיי. במשך שעה ארוכה רק ישבנו ודיברנו, לפתע, משום מקום וללא שום התרעה, הרגשתי איך הזין עומד לי כמו עמוד חשמל. ניצלתי את המומנטום ושאלתי את אירנה אם יש לה שעה זמן בשבילי. היא התרוממה בחיוך ומשכה אותי אחריה אל מחוץ לפאב, חמש דקות לאחר מכן הגענו לדירה הדיסקרטית שבבעלותה של יסמין. שם, מאחורי דלת סגורה, הרגשתי איך כל הלחץ של התקופה האחרונה מתחיל להשתחרר ממני, וכל מה שעבר לי בראש זה להרגיש שוב את הכוס של אירנה מבפנים. המציצה של הזין שלי הרגישה כאילו מלאכים נגעו בי. עבר לי חשמל בכל סנטימטר בגופי, כשאני נשען על הקיר עם חולשות ברגליי בזמן שאירנה לא מזניחה מילימטר בזין ובביצים שלי.

גמרתי לה בתוך הפה לאחר דקות ספורות ונכנסנו להתקלח ביחד. שום דבר לא הכין אותי לזקפה המטורפת שחוויתי שוב במקלחת. אירנה פתחה בפני את רגליה הארוכות ומתחת לזרם המים טחנתי אותה בפראות, זועק את נשמתי החוצה כשגמרתי בתוכה בפעם השנייה.

שעה ארוכה לאחר מכן, כשחזרנו לפאב, חיכתה לי יסמין עם כוס יין לבן בידה. ישבנו ודיברנו עד השעות הקטנות של הלילה כשחזרתי למרכז כבר היו לי פתרונות ותובנות.